Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika sro se přestěhovala do nových, větších prostorů

22.03.2019

Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika sro se přestěhovala do nových, větších prostorů Božkovská 38, 326 00 PLZEŇ-Slovany.
Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika sro se přestěhovala do nových, větších prostorů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. zvětšila své provozní možnosti díky přestěhování do větších prostorů. Nově společnost sídlí na adrese Božkovská 38 v Plzni na Slovanech, kousek nad Hlavním vlakovým nádražím.

Kontakty Otevírací doba pro veřejnost
Pondělí: 10 – 13 hodin KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.
Úterý: 10 – 13 hodin Božkovská 38
Středa: 10 – 13 hodin 326 00 PLZEŇ - Slovany
Čtvrtek: 10 – 13 hodin E-shop: www.szo.cz
Pátek: 15 – 18 hodin E-mail: krasny@szo.cz

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je provozovatelem eshopu www.SZO.cz s lékařskými přístroji, dezinfekčními prostředky. Zboží expedujeme po celé České Republice i na Slovensko

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je autorizovaný dovozce, distributor a servisní středisko lékařských tlakoměrů CA-MI Italy. Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je autorizovaný dovozce, distributor a servisní středisko lékařských tlakoměrů CA-MI Italy. Dále prodáváme kvalitní lékařské tlakoměry, tonometry značek OMRON Japan, HARTMANN TENSOVAL Germany, NISSEI Japan a WelchAllyn USA. Jedná se o zdravotnické prostředky, které jsou stanoveným měřidlem, jsou kalibrovatelné a metrologicky ověřitelné ČMI (Český Metrologický Institut). Nabízíme rovněž metrologicky ověřené měřiče tlaku krve, náhradní příslušenství pro lékařské tlakoměry (manžety, balonky)

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2024 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.