Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Infra teploměry, infračervený teploměr

Infra teploměry (infračervený teploměr od tradičního výrobce z Německa. Sháníte kvalitní infrateploměr s certifikací CE? Potřebujete rychlý teploměr na horečku? Vyberte si z naší nabídky lékařských teploměrů na měření tělesné teploty!

Infračervené teploměry, lékařský infrateploměr

INFRAČERVENÝ TEPLOMĚR INFRAFOCUS

Infračervený lékařský teploměr INFRAFOCUS slouží pro profesionální měření tělesné teploty u lékaře nebo v nemocnici (měřící rozsah 32 až 42,5 °C). Teploměr lze používat na změření teploty vody v dětské vaničce pro koupání miminka. Po přepnutí teploměru do režimu SURFACE (povrch) změříme teplotu pokojíčku ale rovněž teplotu dětské výživy v kojenecké láhvi. Jde o rychlý infračervený teploměr, který zobrazuje naměřený výsledek na displeji během jedné vteřiny.

 

Výrobce: KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 kus (infračervený teploměr)

infračervený teploměr

INFRA TEPLOMĚR CA - MI

Infra teploměr CA - MI pro měření tělesné teploty dětí i dospělých v domácnosti. Spolehlivý bezdotykový infra červený teploměr zobrazuje změřenou teplotu na displeji během 3 vteřin. Do paměti můžete uložit 9 naměřených teplot. Součástí dodávky je jsou 2 alkalické baterky a tmavě modrý sáček.

 

Výrobce: CA - MI srl, Italy

Balení: 1 kus (infra teploměr)

infra teploměr

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2024 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.