Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Lékařské tlakoměry, tonometry

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává kvalitní a spolehlivé tlakoměry (měřiče krevního tlaku). Jedná se o tonometry, které jsou certifikované pro používání ve zdravotnictví a medicíně: aneroidní tlakoměry, bezrtuťové tonometry (měřiče tlaku krve bez rtuti), digitální tonometry, nerozbitné tlakoměry, rtuťové tonometry a klinické tlakoměry (tonometry s klinicky ověřenou přesností měření). Doporučeme vám využít rádce Jak vybrat tlakoměr!

 

Přečtěte si novinky z našeho blogu o tlakoměrech a teploměrech:

Uherskohradišťská nemocnice a její projekt Roku srdce
Uherskohradišťská nemocnice a její projekt Roku srdce
03.03.2017
Uherskohradišťská nemocnice po Roku seniora, Roku Výživy a Roku mozku přichází letos s celoročním projektem Rok srdce. Stejně jako v předchozích letech je cílem prevence, vzdělávání, benefiční akce i nové přístrojové vybavení.
Nová specializovaná chirurgická ambulance bude v Havlíčkově Brodě
Nová specializovaná chirurgická ambulance bude v Havlíčkově Brodě
24.02.2017
Chirurgické oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod otevře novou specializovanou ambulanci. Lékaři se zde budou komplexně věnovat onemocněním ruky, úrazové i neúrazové povahy. Užší zacílení ambulance nabídne pacientům větší komfort, kvalitu a rychlé řešení jejich problému i v návaznosti na operativní výkon.

Provozujeme e-shop tonometrů, měřičů tlaku krve, krevního tlaku

 

Zápěstní tonometry (tlakoměry s manžetou na zápěstí) a pažní tlakoměry (tonometry s manžetou na paži), měřiče TK tlaku krve nakupujte z kanceláře nebo pohodlí domova v internetovém obchodu (e-shop, eshop) SZO.cz.

Přesné a spolehlivé tonometry, tlakoměry osvědčených značek

Prodáváme přesné a spolehlivé tonometry (měřiče krevního tlaku, tlakoměry), které jsou registrovaným zdravotnickým prostředkem, zavedených a osvědčených značek: OMRON, TENSOVAL Hartmann, KAWE, BOSO, AD MEDICAL Germany, FAZZINI, CA-MI a ARTSANA Italy.

Prohlédněte si partnerské weby a seznamte se s dalším sortimentem lékařských přístrojů

www.inhalator-zvlhcovac.cz
www.odsavacka.com
Dovážíme a prodáváme kvalitní italské inhalátory a zvlhčovače vzduchu. Zvlhčovače jsou nositeli evropského certifikátu CE 0434 a splňují normu ISO.

Jsme dovozci lékařských odsávaček pro chirurgii a ošetřovatelskou péči.  Odsávačky se vyznačují dobrými technickými parametry, spolehlivostí a vynikající cenou.

www.redukcni-ventil.cz www.zdravotnicka-technika.com
Vyrábíme lékařské kyslíkové přístroje a zařízení pro resuscitaci. Prodáváme domácí oxygenoterapii a kyslíkové koncentrátory pro zlepšení kvality života. Jsme profesionálové v oblasti lékařských přístrojů a zdravotnického materiálu. Zásobujeme nemocnice, ambulance, kliniky, domovy důchodců po celé ČR.

 

Partner webu:


internetová lékárna

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


Copyright © 1998 - 2016 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.