Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Lékařské tlakoměry, tonometry

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává kvalitní a spolehlivé tlakoměry (měřiče krevního tlaku). Jedná se o tonometry, které jsou certifikované pro používání ve zdravotnictví a medicíně: aneroidní tlakoměry, bezrtuťové tonometry (měřiče tlaku krve bez rtuti), digitální tonometry, nerozbitné tlakoměry, rtuťové tonometry a klinické tlakoměry (tonometry s klinicky ověřenou přesností měření). Doporučeme vám využít rádce Jak vybrat tlakoměr!

 

Přečtěte si novinky z našeho blogu o tlakoměrech a teploměrech:

Když děti stonají aneb Vítané zdravotní pomůcky
Když děti stonají aneb Vítané zdravotní pomůcky
10.11.2016
Každý, kdo se kdy staral o nemocné děti, ví, že léčba malého pacienta vyžaduje velkou dávku trpělivosti a vynalézavosti. Naštěstí již není dnes problém pořídit si domů řadu užitečných pomocníků, které při nemoci uvítají i dospělí členové rodiny.
Tip na vánoční dárek: Bezdotykový teploměr
Tip na vánoční dárek: Bezdotykový teploměr
8.11.2016
Hledáte vhodný a zároveň praktický dárek pro své příbuzné, který jim dáte pod stromeček? Máme pro vás tip na výborného pomocníka!

Provozujeme e-shop tonometrů, měřičů tlaku krve, krevního tlaku

 

Zápěstní tonometry (tlakoměry s manžetou na zápěstí) a pažní tlakoměry (tonometry s manžetou na paži), měřiče TK tlaku krve nakupujte z kanceláře nebo pohodlí domova v internetovém obchodu (e-shop, eshop) SZO.cz.

Přesné a spolehlivé tonometry, tlakoměry osvědčených značek

Prodáváme přesné a spolehlivé tonometry (měřiče krevního tlaku, tlakoměry), které jsou registrovaným zdravotnickým prostředkem, zavedených a osvědčených značek: OMRON, TENSOVAL Hartmann, KAWE, BOSO, AD MEDICAL Germany, FAZZINI, CA-MI a ARTSANA Italy.

Prohlédněte si partnerské weby a seznamte se s dalším sortimentem lékařských přístrojů

www.inhalator-zvlhcovac.cz
www.odsavacka.com
Dovážíme a prodáváme kvalitní italské inhalátory a zvlhčovače vzduchu. Zvlhčovače jsou nositeli evropského certifikátu CE 0434 a splňují normu ISO.

Jsme dovozci lékařských odsávaček pro chirurgii a ošetřovatelskou péči.  Odsávačky se vyznačují dobrými technickými parametry, spolehlivostí a vynikající cenou.

www.redukcni-ventil.cz www.zdravotnicka-technika.com
Vyrábíme lékařské kyslíkové přístroje a zařízení pro resuscitaci. Prodáváme domácí oxygenoterapii a kyslíkové koncentrátory pro zlepšení kvality života. Jsme profesionálové v oblasti lékařských přístrojů a zdravotnického materiálu. Zásobujeme nemocnice, ambulance, kliniky, domovy důchodců po celé ČR.

 

Partner webu:


internetová lékárna

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


Copyright © 1998 - 2016 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.