Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Lékařské tlakoměry, tonometry

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává kvalitní a spolehlivé tlakoměry (měřiče krevního tlaku). Jedná se o tonometry, které jsou certifikované pro používání ve zdravotnictví a medicíně: aneroidní tlakoměry, bezrtuťové tonometry (měřiče tlaku krve bez rtuti), digitální tonometry, nerozbitné tlakoměry, rtuťové tonometry a klinické tlakoměry (tonometry s klinicky ověřenou přesností měření). Doporučeme vám využít rádce Jak vybrat tlakoměr!

 

Přečtěte si novinky z našeho blogu o tlakoměrech a teploměrech:

Děti potřebují zvláštní péči
Děti potřebují zvláštní péči
13.2.2017
Máte-li doma malé děti, nebo miminko přibude do vaší rodiny během nejbližších měsíců, zkontrolujte, zda máte doma vše potřebné.
Zařizujete ordinaci? Máme pro vás potřebné zdravotnické vybavení!
Zařizujete ordinaci? Máme pro vás potřebné zdravotnické vybavení!
8.2.2017
Budete otevírat novou ordinaci a hledáte spolehlivého dodavatele zdravotnické techniky? Velmi rádi vám pomůžeme s kompletním vybavením, neboť máme 17letou zkušenost s výrobou a prodejem nejkvalitnějších zdravotnických přístrojů.

Provozujeme e-shop tonometrů, měřičů tlaku krve, krevního tlaku

 

Zápěstní tonometry (tlakoměry s manžetou na zápěstí) a pažní tlakoměry (tonometry s manžetou na paži), měřiče TK tlaku krve nakupujte z kanceláře nebo pohodlí domova v internetovém obchodu (e-shop, eshop) SZO.cz.

Přesné a spolehlivé tonometry, tlakoměry osvědčených značek

Prodáváme přesné a spolehlivé tonometry (měřiče krevního tlaku, tlakoměry), které jsou registrovaným zdravotnickým prostředkem, zavedených a osvědčených značek: OMRON, TENSOVAL Hartmann, KAWE, BOSO, AD MEDICAL Germany, FAZZINI, CA-MI a ARTSANA Italy.

Prohlédněte si partnerské weby a seznamte se s dalším sortimentem lékařských přístrojů

www.inhalator-zvlhcovac.cz
www.odsavacka.com
Dovážíme a prodáváme kvalitní italské inhalátory a zvlhčovače vzduchu. Zvlhčovače jsou nositeli evropského certifikátu CE 0434 a splňují normu ISO.

Jsme dovozci lékařských odsávaček pro chirurgii a ošetřovatelskou péči.  Odsávačky se vyznačují dobrými technickými parametry, spolehlivostí a vynikající cenou.

www.redukcni-ventil.cz www.zdravotnicka-technika.com
Vyrábíme lékařské kyslíkové přístroje a zařízení pro resuscitaci. Prodáváme domácí oxygenoterapii a kyslíkové koncentrátory pro zlepšení kvality života. Jsme profesionálové v oblasti lékařských přístrojů a zdravotnického materiálu. Zásobujeme nemocnice, ambulance, kliniky, domovy důchodců po celé ČR.

 

Partner webu:


internetová lékárna

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


Copyright © 1998 - 2016 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.