Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Servis a opravy tlakoměrů, tonometrů

UPOZORNĚNÍ: Opravy a kalibrace přijímáme a provádíme pouze pro zdravotnická zařízení a firmy mající IČ (Identifikační Číslo organizace). Soukromým osobám tyto služby z kapacitních důvodů neposkytujeme.

Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o. provádí záruční servis a pozáruční opravy tlakoměrů (měřičů krevního tlaku), tonometrů: rtuťové tlakoměry, hodinkové aneroidní tonometry, automatické digitální tlakoměry, bezrtuťové tonometry (měřiče tlaku krve bez rtuti), nerozbitné tlakoměry a speciální klinické tonometry. Nabízíme také servis a opravy glukometrů, antidekubitních programů (antidekubitní matrace).

 

Opravy a servis tonometrů, tlakoměrů

Provádíme opravy a servis tonometrů (měřičů TK tlaku krve, tlakoměrů) značky: OMRON, TENSOVAL Hartmann, ARTSANA, CA-MI a FAZZINI Italy, KAWE, AD MEDICAL a BOSO Germany. Opravujeme rtuťové tonometry starších typů CHIRANA (v plastovém pouzdře) a nové modely rtuťových tlakoměrů v kovovém pouzdře.

Opravujeme značkové tonometry a tlakoměry

 

Servis a opravy měřičů (TK) tlaku krve, krevního tlaku

Zajišťujeme servis pažních tlakoměrů (tonometrů s manžetou na paži), zápěstních tonometrů (tlakoměrů s manžetou na zápěstí). Měřiče TK tlaku krve opravujeme pro zdravotnická zařízení (nemocnice, kliniky, domovy důchodců a sociální ústavy, lékařské ordinace a ambulance), tak i pro soukromé osoby, které si pravidelně měří krevní tlak doma.

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2023 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.