Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Hodinkové tlakoměry

Hodinkové tlakoměry jsou aneroidní měřidla krevního tlaku, kdy sloupec rtuti je nahrazen odporovou pružinou a hodnoty tlaku ukazuje ručička na kulaté stupnici ve tvaru hodinek.

Nabídka hodinkových tlakoměrů, hodinkový aneroidní tlakoměr

HODINKOVÝ TLAKOMĚR CA - MI

Hodinkový tlakoměr CA-MI, měřič TK je určen především pro pečovatelské služby a je vhodný také pro lékaře, kteří pracují v terénu. Tonometr má manometr o průměru 50 mm, manžeta je se suchým zipem se sponou pro lepší zatažení na objem paže 22-32 cm a nafukovací balonek.

 

K tlakoměru dodáváme praktickou brašničku. Jde o schválený zdravotnický prostředek třídy II.a. Tlakoměr je opatřený certifikační značkou CE 0123, lze jej kalibrovat a metrologicky ověřovat.

 

Výrobce: CA - MI, Italy

Balení: 1 kus (hodinkový tlakoměr)

 

HODINKOVÝ TONOMETR  SE STETOSKOPEM

Hodinkový tonometr se steskopem je měřič krevního tlaku, který využijí především lékaři vyjíždějící do terénu a pečovatelské služby. Tlakoměr má EXTRAVELKÝ CIFERNÍK o průměru 10 cm, manžetu na suchý zip se sponou pro snažší zatažení na objem paže 22-32 cm a nafukovací balonek.

 

Schválený zdravotnický prostředek třídy II. a. Tonometr je opatřen certifikační značkou CE 0123, lze kalibrovat a metrologicky ověřovat. Součástí výrobku je stetoskop, který je nezbytný k odposlechu srdečního tepu.

 

Výrobce: CA - MI, Italy

Balení: 1 kus (hodinkový tonometr se stetoskopem)

 

HODINKOVÝ TONOMETR CA - MI

Hodinkový tonometr CA-MI se třemi manžetami. Tonometr využijí zejména záchranáři pracující v terénu. Tlakoměr má  EXTRAVELKÝ CIFERNÍK průměru 100 mm, 3 manžety různé velikosti (dětská, standard, XXL) se sponou pro snažší zatažení.

 

Výrobek je zabalený v dárkové kazetě. Jde o schválený zdravotnický prostředek třídy II.a s certifikační značkou CE 0123. Součástí výrobku je fonendoskop, který je nezbytný k odposlechu srdečního tepu.

 

Výrobce: CA - MI, Italy

Balení: 1 kus (hodinkový tonometr se třemi manžetami a fonendoskopem)

 

HODINKOVÝ TLAKOMĚR KAWE ZELENÝ

Hodinkový tlakoměr KAWE v exkluzivní zelené barvě využijí především lékaři a záchranáři pracující v terénu. EXTRA VELKÝ CIFERNÍK tlakoměru je pevně spojený s rukojetí opatřenou nafukovacím balonkem, což umožňuje pohodlné měření pacienta i za jízdy.

 

Tonometr je v zelené barvě, včetně manžety a brašny. Jedná se o spolehlivý německý výrobek firmy KaWe Germany, který lze kalibrovat a metrologicky ověřovat. Je opatřený certifikační značkou CE 0124.

 

Výrobce: KaWe, Německo

Balení: 1 kus (tlakoměr zelený)

 

HODINKOVÝ TONOMETR KAWE ČERVENÝ

Hodinkový tonometr KAWE v exkluzivní červené barvě je určen především pro pečovatelské služby a lékaře pracující v terénu. EXTRA VELKÝ CIFERNÍK tlakoměru je pevně spojený s rukojetí opatřenou nafukovacím balonkem, což umožňuje pohodlné měření pacienta i při transportu do zdravotnického zařízení.

 

Tonometr v EXKLUZIVNÍ ČERVENÉ BARVÉ, včetně manžety a praktické brašny. Jedná se o osvědčený německý výrobek značky KaWe. Je opatřený certifikační značkou CE 0124, který lze kalibrovat a metrologicky ověřovat.

 

Výrobce: KaWe, Německo

Balení: 1 kus (tonometr KAWE RED)

 

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2024 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.