Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Digitální teploměry

Teploměry digitální od tradičních výrobců z Německa a Itálie BOSO (BOSCH & SOHN), CAMI, AD MEDICAL. Sháníte kvalitní lékařský teploměr s certifikací CE? Vyberte si z naší nabídky!

Nabídka digitálních teploměrů, lékařský digitální teploměr

DIGITÁLNÍ LÉKAŘSKÝ TEPLOMĚR AD MEDICAL

Digitální lékařský teploměr AD MEDICAL s ohebnou a měkkou špičkou pro bezpečí vašich dětí. Změřený výsledek se zobrazí na displeji do 60 vteřin. Ukončení měřícího procesu oznámí pípnutí. Přesnost měření je 0,1 stupně. Kvalitní výrobek německé firmy AD MEDICAL GERMANY, je certifikovaným zdravotnickým prostředkem.

 

Výrobce: AD MEDICAL, Německo

Balení: 1 kus (digitální lékařský teploměr)

 

DIGITÁLNÍ LÉKAŘSKÝ TEPLOMĚR BOSO

Digitální lékařský teploměr BOSO nabízí rychlé změření teploty pacienta. Změřená hodnota teploty se ukáže na displeji do 1 minuty. Přesnost měření 0,2 stupně. Jde o kvalitní výrobek německé firmy BOSO (BOSCH & SOHN GERMANY). Lékařský teploměr BOSO je certifikovaný zdravotnický prostředek.

 

Výrobce: BOSO (BOSCH & SOHN), Německo

Balení: 1 kus (digitální lékařský teploměr)

 

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2024 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.