Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Metrologicky ověřené teploměry

Lékařské metrologicky ověřené teploměry jsou stanoveným měřidlem pro medicínu a lékařství. Poskytují základní obraz o stavu pacienta. Teploměry dodáváme pro laboratoře, nemocnice, záchranné služby, kliniky, domovy důchodců, pečovatelské ústavy, ordinace a ambulance. Kromě kalibrací a metrologického ověřování lékařských teploměrů zajišťujeme opravy a servis.

Lékařské teploměry jsou dle zákona 505/1990Sb. stanoveným měřidlem, které je třeba kalibrovat a metrologicky ověřovat v zákonem stanovené lhůtě 24 měsíců.

Lékařské teploměry jsou stanoveným měřidlem

Metrologicky ověřený teploměr INFRAFOCUS

METROLOGICKY OVĚŘENÝ TEPLOMĚR INFRAFOCUS je určený pro profesionální měření tělesné teploty dospělých i dětí s měřícím rozsahem od 32ºC do 42,5ºC. Po přepnutí infra teploměru do režimu SURFACE můžete změřit teplotu kojenecké láhve, dětské výživy nebo mléka (měřící rozsah 0 až 60 stupňů C). Jde o zákonem stanovené měřidlo. Bezdotykový INFRATEPLOMĚR je RYCHLÝ a SPOLEHLIVÝ. Výsledek změřené teploty se zobrazuje na LCD displeji během 1  vteřiny.


Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2024 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.