Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Speciální tlakoměry

Sháníte speciální a kvalitní tlakoměry, které jsou schopné změřit (TK) krevní tlak u osob a pacientů se zvláštním režimem životosprávy (těhotné ženy, pacienti trpící geriatrickou glykémií, osoby s rizikem výskytu mozkové mrtvice)? Vyberte si z naší nabídky tlakoměrů se speciálním změřením.

Nabídka speciálních tlakoměrů, tonometr pro odlišnou životosprávu

SPECIÁLNÍ TLAKOMĚR PRO TĚHOTNÉ

Elegantní a přesný, tlakoměr MIT ELITE s vysoce podsvíceným a kontrastním displejem. Tlakoměr je klinicky ověřený, určený pro těhotné ženy. Tonometr pro těhotné má extra velký, přehledný a čitelný 3řádkový displej, manžetu pro obvod paže 22 – 32 cm.

 

Součástí dodávky jsou alkalické baterie. Vše je uloženo v praktické cestovní brašničce. Tonometr je schváleným zdravotnickým prostředkem, který lze kalibrovat a metrologicky ověřit.

 

Výrobce: OMRON, Japonsko

Balení: 1 kus (tlakoměr pro těhotné ženy)

 

 

SPECIÁLNÍ TLAKOMĚR OMRON PRO GLYKEMIKY

Speciální tlakoměr OMRON M-6 vybavený systémem INTELLISENSE, který umožňuje bezproblémově měřit pacienty s glykémií (zvýšenou hladinou cukru v krvi) a pacienty trpící srdeční arytmií (nepravidelným srdečním tepem). Měření probíhá ve dvou cyklech, při tlakování a při vypouštění manžety (měřící cyklus je kratší a méně stresující).

 

Certifikovaný zdravotnický prostředek schválený pro používání ve zdravotnických zařízení, který lze kalibrovat a metrologicky ověřovat. Součástí dodávky tonometru je cestovní pouzdro.

 

Výrobce: OMRON, Japonsko

Balení: 1 kus (tlakoměr s velkým displejem)

 

 

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2023 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.