Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Ušní teploměry

Ušní teploměry od tradičních výrobců z Itálie a Německa (AD MEDICAL, CAMI). Potřebujete kvalitní lékařský teploměr do ucha? Vyberte si teploměry s certifikací CE z naší nabídky!

Nabídka ušních teploměrů, digitální teploměr do ucha

TEPLOMĚR DO UCHA CA - MI

Ušní teploměr CA - MI s LED signalizací a LCD displejem. 4 funkční bezkontaktní teploměr spolehlivě změří teplotu těla z ucha, ale také ze spánku. Dále změří teplotu tekutin (sunaru nebo čaje v kojenecké lahvi, vody na koupání ve vaničce) a také teplotu vzduchu místnosti. Změřený výsledek zobrazí během 1 vteřiny, s možností uložit do paměti až 9 změřených hodnot. Přesnost měření 0,2 stupně. Spolehlivý výrobek italské firmy CA - MI Italy.

 

Výrobce: CA - MI, Italy

Balení: 1 kus (ušní infrateploměr)

 

TEPLOMĚR DO UCHA AD MEDICAL

Ušní teploměr AD MEDICAL měří rychle a přesně tělesnou teplotu. Naměřený výsledek zobrazí do 2 vteřin. Ukončení měření oznámí zvukovým signálem. Jedná se o kvalitní výrobek německé firmy AD MEDICAL, má vysokou přesnost měření: 0,1 stupně! Ušní teploměr je certifikovaným zdravotnickým prostředkem.

 

Výrobce: AD MEDICAL, Německo

Balení: 1 kus (ušní teploměr)

 

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2023 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.