Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Lékařské tlakoměry

Lékařské tlakoměry pro požívání v domácnosti i profesionální užívání ve zdravotnictví. Nabízíme spolehlivé lékařské tlakoměry pro měření krevního tlaku dospělých i dětí. Vyberte si z nabídky kvalitní a přesné rtuťové tonometry a hodinkové tlakoměry pro měření (TK) tlaku krve nebo moderní tonometry bez rtuti či digitální tlakoměry pro rychlé změření pacienta nebo speciální certifikované tlakoměry či nerozbitné tonometry pro záchranáře a centrální příjmy nemocnice.

 

Na lékařské tlakoměry poskytujeme plný záruční servis i pozáruční opravy a pro zdravotnické zařízení provádíme kalibrace a metrologické ověření dle zákona 505/1990 Sb.

Osvědčení Českého metrologického institutu a certifikáty ISO

Vlastníme osvědčení o registraci Českého metrologického institutu pro opravy a montáže lékařských tlakoměrů. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. splnila podmínky systému managementu jakosti ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003 a stala se držitelem certifikátů prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

 

Lékařské tonometry, lékařský tlakoměr

LÉKAŘSKÝ RTUŤOVÝ TLAKOMĚR

LÉKAŘSKÝ RTUŤOVÝ TLAKOMĚR je dosud nejoblíbenější měřič krevního tlaku. Tento tlakoměr je vybaven pojistným ventilem, který umožňuje bezpečné přenášení tonometru bez roztrhání rtuti.

 

Talkoměr má odolné POUZDRO Z KOVOVÉ SLITINY a rychlorealizační manžetu se suchým zipem. Rtuťový tlakoměr můžeme kalibrovat a metrologicky ověřovat.

 

Výrobce: ARTSANA, Itálie

Balení: 1 kus (rtuťový tlakoměr)

LÉKAŘSKÝ HODINKOVÝ TLAKOMĚR

Lékařský hodinkový tlakoměr KAWE nabízíme v červené nebo zelené barvě. Tlakoměr je určený zejména pro pečovatelské služby a zdravotníky pracující v terénu. VELKÝ CIFERNÍK tlakoměru je pevně připojený k rukojeti a je opatřen nafukovacím balónkem, což umožňuje pohodlné měření pacienta.

 

Tlakoměr KAWE s manžetou je uložený v praktické brašničce. Jde o kvalitní německý výrobek značky KaWe, který je opatřený certifikační značkou CE 0124.

 

Výrobce: KaWe, Germany

Balení: 1 kus (tlakoměr KAWE)

 

LÉKAŘSKÝ DIGITÁLNÍ TLAKOMĚR CA - MI

Lékařský digitální tlakoměr CA-MI s přehledným displejem a univerzální manžetou pro běžné měření krevního tlaku a srdečního tepu. Tlakoměr využívá technologii FUZZY LOGIC, pouští se jedním tlačítkem a je vhodný pro měření bez pomoci další osoby.

 

Měřící cyklus je kratší a méně stresující, protože měření probíhá už při nafukování manžety. Digitální tlakoměr CA-MI je schválený zdravotnický prostředek opatřený certifikační značkou CE 0123. Součástí dodávky jsou čtyři alkalické baterie a cestovní taštička.

 

Výrobce: CA-MI srl, Italy

Balení: 1 kus (digitální tlakoměr)

 

LÉKAŘSKÝ TLAKOMĚR BEZ RTUTI UM-101

Lékařský tlakoměr bez rtuti umožňuje měření krevního talku auskultační metodou pomocí  fonendoskopu. Změřený výsledek se zobrazují na VELKÉM A DOBŘE ČITELNÉM DISPLEJI a hodnoty systolického, diastolického tlaku zůstanou zapsány na displeji.

 

Součástí tlakoměru UM 101 je pevná nylonová manžeta a nafukovací balónek. Jedná se o kvalitní německý výrobek, který lze kalibrovat a metrologicky ověřovat.

 

Výrobce: AD MEDICAL, Německo

Balení: 1 kus (tlakoměr bez rtuti)

 

LÉKAŘSKÝ NEROZBITNÝ TLAKOMĚR DURA SHOCK

Lékařský tlakoměr DURASHOCK je nerozbitný a odolný vůči vodě i nárazům. Tlakoměr je ideální pro záchranné služby a pracoviště s velkým, intenzivním pohybem osob.

 

ODOLNÝ CIFERNÍK s nylonovou manžetou dělají z tohoto tlakoměru prakticky nerozbitný výrobek. Tlakoměr je opatřený certifikační značkou CE 0047.

 

Výrobce: WelchAllyn, USA

Balení: 1 kus (nerozbitný tlakoměr)

 

LÉKAŘSKÝ TLAKOMĚR PROFESIONAL

Lékařský tlakoměr PROFESIONAL je certifikovaný pro používání ve zdravotnictví: v nemocnicích, ambulancích a ordinacích, na klinikách, atd. Profesionální lékařský tlakoměr s KLINICKY OVĚŘENOU PŘESNOSTÍ. OPTIMÁLNÍ VÝSLEDEK je dosažen 3 měřeními za sebou, ze kterých přístroj vypočítá průměrnou hodnotu. Součástí dodávky tlakoměru je síťový adaptér.

 

Výrobce: OMRON Japonsko

Balení: 1 kus (profesionální lékařský tlakoměr)

LÉKAŘSKÝ TLAKOMĚR PRO TĚHOTNÉ

Přesný a elegantní lékařský tlakoměr MIT ELITE s vysoce podsvíceným a dobře čitelným displejem. Tlakoměr je klinicky ověřený, určený pro těhotné ženy.

 

Součástí dodávky je rychloupínací manžeta pro obvod paže 22 až 32 cm a alkalické baterie. Vše je uloženo v praktické cestovní taštičce. Tonometr je schváleným zdravotnickým prostředkem.

 

Výrobce: OMRON, Japonsko

Balení: 1 kus (lékařský tlakoměr pro těhotné)

 

 

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2023 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.