Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Bezdotykové teploměry

Teploměry bezdotykové od tradičního výrobce z Itálie. Sháníte kvalitní bezdotykový teploměr s certifikací CE? Potřebujete rychle zjistit, jestli vaše dítě nemá horečku? Chcete rychle změřit tělesnou teplotu? Použijte náš teploměr na čelo. Vyberte si z naší nabídky bezkontaktních lékařských teploměrů!

Nabídky bezdotykových teploměrů, bezkontaktní teploměr

BEZDOTYKOVÝ TEPLOMĚR CA - MI

Bezdotykový teploměr CA - MI pro domácí měření tělesné teploty dětí i dospělých. Spolehlivý bezdotykový infračervený teploměr zobrazí naměřenou teplotu na LCD displeji do 3 sekund. Do paměti je možné uložit 9 naměřených výsledků. Součástí dodávky je tmavě modrá taštička a 2 alkalické baterie.

 

Výrobce: CA - MI srl, Italy

Balení: 1 kus (bezdotykový teploměr)

BEZDOTYKOVÝ TEPLOMĚR INFRAFOCUS

Bezdotykový teploměr INFRAFOCUS je určený pro profesionální měření tělesné teploty dospělých a dětí s měřícím rozsahem 32 až 42,5 stupňů C. Po přepnutí teploměru do režimu SURFACE (povrch) změříme pokojovou teplotu v místnosti ale i teplotu kojenecké láhve nebo dětské výživy. Teploměr lze využít také na měření teploty vody ve vaničce pro koupání malého děcka (měřící rozsah je od 0 do 60 stupňů C). Jde o rychlý bezdotykový teploměr, kdy výsledek naměřené teploty se zobrazí displeji během 1 vteřiny. Součástí dodávky jsou 2 alkalické baterie a fialová brašnička.

 

Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 kus (bezdotykový teploměr)

Bezdotykový teploměr

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2024 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.