Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Jednohlavý fonendoskop

Fonendoskop jednohlavý od tradičních výrobců z Německa a Itálie (KAWE, CA-MI). Kvalitní lékařské fonendoskopy s certifikací CE.

Nabídka jednohlavých fonendoskopů, jednoduché fonendoskopy

FONENDOSKOP JEDNOHLAVÝ CA - MI

Fonendoskop jednohlavý CA - MI je určený k poslechu srdce, plic a dýchání. Fonendoskopy jsou nezbytnou součástní při měření krevního tlaku askultační metodou (slouží k odposlechu srdečního tepu). Fonendoskop jednohlavý CA-MI je uložený v krabičce italského výroce.

 

Výrobce: CA - MI srl, Italy

Balení: 1 kus (fonendoskop jednohlavý)

FONENDOSKOP ŽLUTÝ KAWE

Žlutý fonendoskop značky KAWE slouží k poslechu dýchání, plic a srdce. Fonendoskop je součástí při měření krevního tlaku askultační metodou. Jde o kvalitní německý výrobek firmy KaWe exklusivní žluté barvy.

 

Výrobce: KaWe, Německo

Balení: 1 kus (žlutý fonendoskop)

FONENDOSKOP ČERVENÝ KAWE

FONENDOSKOP KAWE je určený k poslechu srdce, dýchání a plic. Fonendoskop je nedílnou součástí měření tlaku krve odposlechem srdečního tepu. Jde o kvalitní německý výrobek firmy KaWe v exkluzivní červené barvě.

 

Výrobce: KaWe, Germany

Balení: 1 kus (červený fonendoskop)

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2023 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.