Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Digitální tlakoměry

Prodáváme klinicky ověřená digitální měřidla krevního tlaku, přístroje, které lze kalibrovat a jsou určené pro používání ve zdravotnictví. Vyberte si vhodný digitální tlakoměr z naší nabídky, který bude vyhovovat vašim potřebám a pohodlí.

Nabídka digitálních tlakoměrů, digitální lékařský tlakoměr

DIGITÁLNÍ TLAKOMĚR CA-MI

Digitální tlakoměr CA-MI s dobře čitelným displejem je vybaven univerzální manžetou pro běžné měření TK a srdečního tepu. Tonometr využívá technologii FUZZY LOGIC, spouští se jedním tlačítkem a je vhodný pro samoměření bez pomoci další osoby.

 

Měřící cyklus je kratší a méně stresující, neboť měření probíhá již při tlakování manžety. Přístroj ukládá do paměti 90 posledních měření. Jedná se o schválený zdravotnický prostředek třídy II.a, opatřený certifikační značkou CE 0123, který lze kalibrovat a metrologicky ověřovat. Součástí dodávky je cestovní taštička a 4 alkalické baterie.

 

Výrobce: CA - MI, Italy

Balení: 1 kus (digitální tonometr)

 

DIGITÁLNÍ TLAKOMĚR TENSOVAL COMFORT

Digitální tlakoměr na paži TENSOVAL COMFORT pro pacienty, kteří potřebují mít přehled o hodnotách svého krevního tlaku. Díky technologie FIZZY LOGIC je tlakoměr rychlý, má snadné ovládání a přehledný display.

 

Naměřené výsledky mohou ukládat 2 uživatelé (např. manželé, partneři) do 2 pamětí. Přesnost tlakoměru TENSOVAL ověřila klinickým testem Německá Liga pro Hypertenzi a společnost ANSI/AAMI (Sdružení pro zdokonalování lékařských přístrojů).

 

Výrobce: HARTMANN, Německo

Balení: 1 kus (tlakoměr tensoval comfort)

 

DIGITÁLNÍ TLAKOMĚR OMRON M6

Digitální tlakoměr OMRON M-6 s velkým a dobře čitelným displejem je vybaven manžetou univerzální velikosti. Tlakoměr se vyznačuje vysokou stabilitou vůči srdečním arytmiím. Měření začíná probíhat již při tlakování manžety, takže měřící cyklus je kratší a méně stresující.

 

Certifikovaný zdravotnický prostředek schválený pro používání ve zdravotnických zařízení, který lze kalibrovat a metrologicky ověřovat. Součástí dodávky tonometru je cestovní pouzdro.

 

Výrobce: OMRON, Japonsko

Balení: 1 kus (tlakoměr s velkým displejem)

 

DIGITÁLNÍ TLAKOMĚR TENSOVAL DUO CONTROL

Digitální tlakoměr TENSOVAL DUO CONTROL měří s maximální přesností. Technologie Duo Sensor je kombinací dvou metod (Oscilometrické metody a Korotkovovy metody, kterou používají pro měření tlaku lékaři). Kombinací metod je zaručeno přesné změření tlaku krve i u osob s vysokým krevním tlakem a pacientů s poruchou srdečního tepu (arytmií). Součástí dodávky je originální síťový napáječ.

 

Výrobce: HARTMANN, Německo
Balení: 1 kus (tlakoměr tensoval duo control)

 

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2024 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.