Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

UPOZORNĚNÍ: Opravy a kalibrace přijímáme a provádíme pouze pro zdravotnická zařízení a firmy mající IČ (Identifikační Číslo organizace). Soukromým osobám tyto služby z kapacitních důvodů neposkytujeme.

Kalibrace a ověření tlakoměrů, tonometrů

Společnost KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o. provádí kalibrace a ověření tlakoměrů (měřičů krevního tlaku), tonometrů: aneroidní hodinkové tlakoměry, digitální automatické tlakoměry, nerozbitné tonometry, rtuťové tonometry, bezrtuťové tlakoměry (měřiče krevního tlaku bez rtuti), klinické tlakoměry (tonometry s klinicky ověřenou přesností měření). Kromě tlakoměrů kalibrujeme digitální glukometry, například glumetr OPTIUM.

Metrologické ověření tonometrů, tlakoměrů

Na základě smlouvy uzavřené s Českým Metrologickým Institutem v Plzni zajišťujeme metrologické ověření tonometrů (měřičů krevního tlaku, tlakoměrů) značky: TENSOVAL Hartmann, OMRON, FAZZINI, CA-MI a ARTSANA Italy, BOSO, AD MEDICAL a KAWE Germany. Ověřujeme nové modely rtuťových tonometrů v kovovém pouzdře, ale rovněž rtuťové tlakoměry starších typů CHIRANA (v plastovém pouzdře).

 

 

Kalibrace a metrologické ověření tonometrů, měřičů (TK) tlaku krve, krevního tlaku

Kalibrujeme a metrologicky ověřujeme pažní tonometry (tlakoměry s manžetou na paži), zápěstní tlakoměry (tonometry s manžetou na zápěstí). Měřiče tlaku krve (TK) ověřujeme pro zdravotnické zařízení (lékařské ambulance a ordinace, kliniky, nemocnice, domovy důchodců a sociální ústavy). Pro soukromé osoby, které si pravidelně doma měří krevní tlak tonometry kalibrujeme.

Certifikovaný specialista na servis, opravy a kalibraci tlakoměrů, tonometrů

Kalibrační listy

Smlouva o provádění metrologických výkonů - ověřování a kalibrace měřidel

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2024 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.