Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Bezrtuové tonometry

Fenoménem současné doby jsou bezrtuová měřidla krevního tlaku, která nahrazují tradiční rtuové tlakoměry. Součástí měřičů bez rtuti je velký a dobře čitelný displej. Měření se provádí přesnou auskultační metodou pomocí fonendoskopu.

Nabídka bezrtuových tlakoměrů, lékařský bezrtuový tonometr

BEZRTUOVÝ TLAKOMĚR KAWE

Bezrtuový tlakoměr (pro měření TK) značky KAWE umožňuje měření s odposlechnutím pomocí fonendoskopu. Naměřený výsledek se zobrazí na velkém displeji.

 

Hodnoty systolického a diastolického tlaku jsou na displeji označeny. Součástí TLAKOMĚRU BEZ RTUTI je pevná manžeta a nafukovací balonek.

 

Jedná se o kvalitní výrobek německé firmy KaWe Germany, který lze kalibrovat a metrologicky ověřovat.

 

Výrobce: KAWE, Německo

Balení: 1 kus (bezrtuový tlakoměr)

 

BEZRTUOVÝ TLAKOMĚR UM-101

Bezrtuový tlakoměr (tonometr bez rtuti) umožňuje měření TK s odposlechem pomocí stetoskopu. Naměřený výsledek se zobrazuje na VELKÉM A DOBŘE ČITELNÉM DISPLEJI. Hodnoty systolického a diastolického tlaku zůstávají označeny na displeji.

 

Výhoda tohoto výrobku je, že pacient nemusí být bezpodmínečně v klidu, i přesto je naměřený výsledek NAPROSTO PŘESNÝ. Součástí bezrtuového tonometru je nafukovací balonek a pevná nylonová manžeta. Jde o kvalitní německý výrobek, který lze kalibrovat a metrologicky ověřovat.

 

Výrobce: AD MEDICAL, Německo

Balení: 1 kus (tonometr bez rtuti, bezrtuový měřič TK)

 

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2024 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.