Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Klinické tonometry

Profesionální klinický tonometr, certifikovaný tlakoměr pro použití ve zdravotnickém zařízení. Vyberte si z nabídky špičkových klinických tonometrů za rozumné ceny.

Nabídka klinických tonometrů, tlakoměr pro lékařské kliniky

KLINICKÝ TLAKOMĚR NISSEI DM 3000

KLINICKÝ BEZRTUŤOVÝ TLAKOMĚR NISSEI DM-3000 s automatickým nafukováním s velkým podsvíceným displejem LCD. Přístroj má 2 kompresory pro automatické natlakování manžety. Umožňuje klasické auskultační měření pomocí fonendoskopu (poslechem) nebo automatické měření oscilometrickou metodou. Součástí balení je síťový nabíjecí adaptér a dobíjecí akumulátor. Tlakoměr NISSEI má 2 manžety ADULT 22-32cm, OBESE 32-42cm.

Fotogalerie: Tlakoměr NISSEI a příslušenství

 

KLINICKÝ TONOMETR OMRON HBP 1100

Klinický profesionální, multifunkční a nárazuvzdorný tonometr OMRON HBP-1100 s 5 manžetami umožňuje oscilometrické nebo auskultační měření podle volby uživatele. Tonometr disponuje novou funkcí ZERO INDICATOR, která provádí autokontrolu přístroje a hlásí připravenost k měření. Další výjimečnou funkcí je MOTION STOP, kdy přístroj pozastaví měření, když se měřená osoba hýbe respektive pohybují se její svaly. Funkce ARITMIE upozorní na nepravidelný srdeční puls pacienta a slouží k odhalení zdravotních komplikací. Součástí balení je kromě síťového napáječe také sada 5 manžet různých velikostí: SS - 12 až 18 cm, S - 17 až 22 cm, M - 22 až 32 cm, L - 32 až 42 cm, XL - 42 až 50 cm. Manžety lze čistit a dezinfikovat slabým roztokem na bází alkoholu.

Fotogalerie: Tonometr OMRON HPB 1100 a sada 5 manžet

 

KLINICKÝ TLAKOMĚR PROFESSIONAL OMRON HEM 907

Klinický tonometr PROFESSIONAL certifikovaný pro použití ve zdravotnických zařízení: ambulance, nemocnice, ordinace, kliniky, apod. Profesionální tlakoměr s KLINICKY OVĚŘENOU PŘESNOSTÍ. Tonometr umožňuje plně automatický provoz v režimu IntelliSense nebo manuální volbu mezi oscilometrickou a auskultační metodou měření. Funkce Hide zabrání náhlému zvýšení krevního tlaku pacienta v přítomnosti lékaře. OPTIMÁLNÍ VÝSLEDEK je možné dosáhnout 3 měřeními jdoucími za sebou, ze kterých přístroj vypočte průměrnou hodnotu. Součástí dodávky tonometru je síťový napáječ. Možnost dokoupení sady 2 kusů náhradních manžet: extra velká pro obvod paže 32 - 42 cm nebo dětská pro obvod paže 17 - 22cm.

 

Fotogalerie: Tlakoměr OMRON a příslušenství

 

Výrobce: OMRON, Japonsko

Balení: 1 kus (klinický tonometr)

 

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2023 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.