Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Lékařské teploměry

Lékařské teploměry určené pro domácí i profesionální používání. Nabízíme špičkové lékařské teploměry pro měření tělesné teploty dětí i dospělých.

 

Vyberte si z nabídky kvalitní a spolehlivé digitální teploměry a bezdotykové teploměry pro měření teploty nebo infrateploměry a ušní teploměry pro rychlé změření pacienta.

 

Na lékařské teploměry poskytujeme plný záruční servis i pozáruční opravy a pro zdravotnická zařízení provádíme kalibrace dle zákona 505/1990 Sb.

Nabídka lékařských teploměrů, lékařský teploměr

LÉKAŘSKÝ DIGITÁLNÍ TEPLOMĚR BOSO

Lékařský digitální teploměr BOSO pro rychlé změření teploty pacienta. Naměřená hodnota  se ukáže na displeji během minuty. Přesnost měření = 0,2 stupně. Jedná se o přesný a spolehlivý výrobek německé firmy BOSO (BOSCH & SOHN GERMANY).

 

Výrobce: BOSO (BOSCH & SOHN), Německo

Balení: 1 kus (lékařský digitální teploměr)

 

LÉKAŘSKÝ BEZDOTYKOVÝ TEPLOMĚR INFRAFOCUS

Lékařský bezdotykový teploměr INFRAFOCUS s měřícím rozsahem 32 až 42,5 °C pro profesionální měření tělesné teploty dětí i dospělých. Tento lékařský teploměr umožňuje přepnutí teploměru do režimu SURFACE a měření pokojové teploty. Teploměrem lze také měřit teploty vody ve vaničce na koupání miminka. Jde o rychlý a spolehlivý bezdotykový teploměr.  Součástí dodávky jsou dvě alkalické baterie a látková taštička.

 

Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 kus (lékařský bezdotykový teploměr)

Bezdotykový teploměr

LÉKAŘSKÝ INFRA TEPLOMĚR CA - MI

Lékařský infrateploměr CA-MI měří tělesnou teplotu dětí i dospělých. Jedná se o spolehlivý bezdotykový infračervený teploměr, který zobrazí naměřenou teplotu během tří sekund. Součástí dodávky jsou dvě alkalické baterie a tmavě modrý sáček.

 

Výrobce: CA - MI srl, Italy

Balení: 1 kus (lékařský infra teploměr)

infra teploměr

LÉKAŘSKÝ UŠNÍ TEPLOMĚR AD MEDICAL

Lékařský ušní teploměr značky AD MEDICAL změří tělesnou teplotu rychle a přesně. Změřený výsledek se zobrazí na displeji do dvou sekund. Ukončení měření je oznámeno pípnutím. Jde o spolehlivý německý výrobek firmy AD MEDICAL, který má vysokou přesnost měření (0,1 stupně)! Tento lékařský teploměr do ucha je certifikovaným zdravotnickým prostředkem.

 

Výrobce: AD MEDICAL, Německo

Balení: 1 kus (lékařský ušní teploměr)

 

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2023 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.