Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Lékařské fonendoskopy

Lékařské fonendoskopy pro profesionální praxi ve zdravotnictví, ale i domácí používání. Nabízíme spolehlivé lékařské fonendoskopy pro odposlech dýchání a srdečního tepu dětí i dospělých. Vyberte si z nabídky kvalitní dvojité fonendoskopy či značkové fonendoskopy RAPPORT pro lékaře nebo osvědčené jednohlavé fonendoskopy pro zdravotní sestry.


Rovněž nabízíme exkluzivní fonendoskopy pro primáře a špičkové pracoviště zdravotnických zařízení. Na lékařské fonendoskopy poskytujeme záruční servis i pozáruční opravy. Jsme držitelé certifikátu ISO 13485:2003 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Nabídka lékařských fonendoskopů, lékařský fonendoskop

LÉKAŘSKÝ FONENDOSKOP KAWE

Lékařský fonendoksop KAWE slouží k poslechu srdeční činnosti, plic a dýchání. Fonendoskopy jsou nedílnou součástí měření tlaku krve. Jedná se o kvalitní německý výrobek firmy KaWe, které dodáváme v červené barvě.

 

Výrobce: KaWe Germany

Balení: 1 kus (lékařský fonendoskop)

LÉKAŘSKÝ FONENDOSKOP YELLOW

Lékařský fonendoksop YELLOW je určen k poslechu srdečního tepu, činnosti plic a dýchání. Fonendoskopy jsou nezbytnou součástí měření krevního tlaku. Jde o kvalitní německý výrobek firmy KaWe, které dodáváme ve žluté barvě.

 

Výrobce: KaWe Germany

Balení: 1 kus (lékařský fonendoskop)

LÉKAŘSKÝ FONENDOSKOP DVOJHLAVÝ CA - MI

Lékařský dvojhlavý fonendoskop CA - MI slouží k odposlechu srdce, dechu a plic. Fonendoskop dvojhlavý umožňuje přepínání nízkých a vysokých tónů. Fonendoskopy jsou nedílnou důležitou součástí při měření krevního tlaku krve askultační metodou.

 

Výrobce: CA - MI srl, Italy

Balení: 1 kus (lékařský dvojhlavý fonendoskop)

 

LÉKAŘSKÝ FONENDOSKOP RAPPORT

Lékařský fonendoskop RAPPORT z masivního materiálu obsahuje 2 náhradní membrány, 2 olivky, 3 ozvučnice, 2 náhradní hříbky. Fonendoskop je nedílnou součástí odposlechu srdeční činnosti, slouží také k poslechu plic a dýchání.

 

Výrobce: CA - MI srl. Italy

Balení: 1 kus (lékařský fonendoskop rapport)

LĚKAŘSKÝ FONENDOSKOP PLANET

Lékařský pozlacený fonendoskop PLANET je zdobený 22 karátovým zlatem. Tento fonendoskop umožňuje přepínání mezi nízkými a vysokými tóny a je vhodný i pro lékaře se sníženým prahem slyšitelnosti. Fonendoskop představuje nedílnou součást měření krevního tlaku askultační metodou. Luxusní kvalitní pozlacený fonendoskop PLANET je vhodný jako dárek k významnému životnímu jubileu (promoce, primariát).

 

Výrobce: KaWe Germany

Balení: 1 kus (lékařský fonendoskop exclusive)

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2024 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.