Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Tlakoměry KAWE

Tlakoměry, měřiče tlaku krve, tonometry značky KAWE jsou výrobky německé společnosti KAWE Germany. Produkty KAWE jsou schváleným zdravotnickým prostředkem pro používání ve zdravotnictví a jsou označeny evropským certifikátem CE 0124. Tlakoměry KAWE lze kalibrovat a metrologicky ověřovat.

Nabízíme dvě kategorie tlakoměrů KAWE

Hodinkové (aneroidní) tlakoměry a bezrtuťové tonometry. Obě kategorie mají své výhody a nevýhody. Aneroidní tlakoměry jsou považovány za přesné tonometry, nevadí jim pohyb svalů, pacienta je možné měřit při převozu do nemocnice. Bezrtuťové tlakoměry (tonometry bez rtuti) představují nejmodernější technologii, kdy je měřič krevního tlaku vybavený velkým a přehledným displejem, přesto přístroj využívá auskultační metodu měření, tzn. že srdeční tep musí sestra odposlechnout pomocí fonendoskopu.

ANEROIDNÍ TLAKOMĚR KAWE

Aneroidní (hodinkový) tlakoměr KAWE využijí především záchranáři a lékaři pracující v terénu. EXTRA VELKÝ CIFERNÍK tlakoměru je pevně spojený s rukojetí opatřenou nafukovacím balonkem, což umožňuje pohodlné měření pacienta i za jízdy při jeho převozu.

 

Spolehlivý výrobek německé firmy KAWE Germany, který lze kalibrovat a metrologicky ověřovat, opatřený certifikační značkou CE 0124.

 

Výrobce: KaWe, Německo

Balení: 1 kus (aneroidní tlakoměr)

 

BEZRTUŤOVÝ TLAKOMĚR KAWE

Bezrtuťový tlakoměr (tonometr bez rtuti) značky KAWE umožňuje měření krevního tlaku S ODPOSLECHEM pomocí fonendoskopu. Naměřený výsledek se zobrazí na velkém displeji (hodnoty diastolického a systolického tlaku zůstanou na displeji označeny).

 

Kvalitní produkt německého výrobce KAWE Germany, který lze kalibrovat a metrologicky ověřovat.

 

Výrobce: KAWE, Německo

Balení: 1 kus (bezrtuťový tlakoměr)

 

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2024 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.