Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Tlakoměry CA - MI

Tlakoměry, měřiče krevního tlaku značky CA-MI manometr jsou výrobky italské společnosti CA – MI srl Italy. Výrobky CA-MI jsou schváleným zdravotnickým prostředkem pro používání ve zdravotnických zařízení a jsou označeny evropským certifikátem CE 0123. Tlakoměry CA – MI lze kalibrovat a metrologicky ověřovat.

Tlakoměry, měřiče tlaku krve značky CA-MI dodáváme do celé České republiky již od roku 1998. Vlastníme certifikáty ISO 9001 a ISO 13485.

Nabízíme dvě skupiny tlakoměrů CA-MI

Digitální tlakoměry a aneroidní (hodinkové) tonometry. Obě skupiny mají své výhody a nevýhody. Digitální tonometry slouží pro rychlé a jednoduché měření tlaku krve (TK) bez pomoci další osoby. Aneroidní tlakoměry jsou lékaři všeobecně považovány za více přesné a nevadí jim pohyb (pacienta lze měřit za jízdy při převozu), takže tento přístroj využijí především domácí záchranáři a pečovatelské služby.

DIGITÁLNÍ TLAKOMĚR CA–MI S RYCHLOMANŽETOU

Digitální tlakoměry CA - MI pro každodenní měření krevního tlaku a srdečního tepu. Tonometry CA - MI využívá technologii FUZZY LOGIC (měřící cyklus je kratší a méně stresující, protože měření probíhá již při tlakování manžety.

 

Obsluha je jednoduchá, přístroje se spouští jedním tlačítkem a jsou vhodné pro měření bez pomoci další osoby.

 

Výrobce: CA - MI, Italy

Balení: 1 kus (digitální tlakoměr)

 

ANEROIDNÍ TLAKOMĚR CA–MI S BRAŠNIČKOU

Aneroidní tlakoměry CA-MI, měřiče tlaku krve jsou určeny především pro sestry a lékaře, kteří pracují v terénu. Tonometr má manometr o průměru 50 mm, manžeta je se suchým zipem a sponou pro lepší zatažení na objem paže 22 až 32 cm.

 

K tlakoměru dodáváme praktickou cestovní brašničku.

 

Výrobce: CA - MI, Italy

Balení: 1 kus (hodinkový tlakoměr)

 

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2024 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.