Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry, měřiče (TK) tlaku krve, digitální tonometry značky TENSOVAL jsou výrobky německé společnosti HARTMANN RICO. Výrobky TENSOVAL jsou lékařské přístroje schválené pro používání ve zdravotnických zařízení a jsou označeny evropským certifikátem CE 0127. Tlakoměry TENSOVAL lze kalibrovat a metrologicky ověřovat.

Nabízíme dva typy tlakoměrů TENSOVAL od firmy HARTMANN

Tlakoměr TENSOVAL COMFORT

Pažní tlakoměry TENSOVAL COMFORT jsou praktické digitální tonometry pro každodenní měření krevního tlaku. Měření je jednoduché a pacient snadno změří sám sobe bez pomoci další osoby.

 

Přístroje jsou napájené z baterií, takže se snadno přenáší a převáží, případně je možné tlakoměry TENSOVAL napájet ze sítě pomocí adaptéru, který lze dokoupit.

 

Výrobce: HARTMANN, Německo

Balení: 1 kus (tlakoměr značky Tensoval)

 

Tlakoměr TENSOVAL DUO CONTROL

Pažní tlakoměry TENSOVAL DUO CONTROL představují digitální tonometry s technologií DUO SENSOR s klinicky ověřenou přesností. Tato technologie kombinuje dvě metody měření, oscilometrickou a auskultační.

 

Kombinace obou měřicích metod zaručuje optimální výsledek. Tlakoměry TENSOVAL DUO CONTROL doporučujeme starší populaci a osobám trpící glykémií.

 

Vysoký krevní tlak lze včas odhalit díky pravidelnému měření (video)

 

NAPÁJECÍ ZDROJ TENSOVAL

Napájecí zdroj TENSOVAL k digitálním tlakoměrům německého výrobce HARTMANN. Síťový zdroj lze koupit samostatně jako rozšiřující příslušenství a šetřit nemalé náklady na spotřebu baterií.

 

Výrobce: HARTMANN Germany

Balení: 1 kus (napájecí zdroj TENSOVAL)

 

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2024 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.