Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry, měřiče krevního tlaku, automatické digitální tonometry značky OMRON jsou produkty japonské společnosti. Výrobky OMRON jsou zdravotnické prostředky schválené pro používání ve zdravotnictví a medicíně, jsou označeny evropským certifikátem CE 0197.

Tonometry, měřiče (TK) tlaku krve, jsou vybaveny technologií INTELLI SENCE, která eliminuje pohyb svalů při měření. Přístroje OMRON jsou schopné změřit i pacienty, kteří trpí glykémií (cukrovkou) nebo srdeční arytmií. Možná právě proto jsou výrobky OMRON nejpoužívanějšími digitálními tlakoměry v lékařských ordinacích. Tonometry OMRON lze kalibrovat a metrologicky ověřovat.

Nabízíme dvě skupiny tonometrů OMRON

Pažní tlakoměry OMRON, tonometry s manžetou na paži

Pažní tonometry OMRON jsou praktické digitální tlakoměry pro každodenní měření. Obsluha přístroje je jednoduchá, pacient si snadno sám sobe nasadí manžetu a změří se bez pomoci další osoby.

 

Přístroje jsou napájené alkalickými bateriemi, takže se snadno převáží. Tlakoměry OMRON lze napájet také ze sítě pomocí adaptéru, který lze dokoupit jako rozšiřující příslušenství.

Zápěstní tlakoměry OMRON, tonometry s manžetou na zápěstí

Zápěstní tonometry OMRON jsou určeny pro rychlé změření krevního tlaku. Malé a přenosné zápěsťové tlakoměry OMRON ocení především lidé, kteří cestují a sportují, případně pacienti, kteří jezdí na chatu či chalupu apod. Přístroje jsou napájeny mikrotužkovými bateriemi.

TLAKOMĚR OMRON R3-i PLUS

Tlakoměr OMRON R3-i PLUS umožňuje jednoduché a rychlé měření tlaku krve. Tlakoměr se ovládá jedním tlačítkem, má zabudovanou technologii Intellisense. Ukládá 60 posledních měření do paměti (s časem a datumem měření). Upozořňuje a vyhodnocuje srdeční arytmii.

 

Výrobce: OMRON, Japonsko

Balení: 1 kus (tlakoměr OMRON)

 

TLAKOMĚR OMRON M6W

Tlakoměr OMRON M-6W s velkým, dobře čitelným displejem. Tlakoměr je vybaven manžetou univerzální velikosti, vyznačuje se vysokou stabilitou vůči srdeční arytmii. Měření probíhá již při tlakování manžety.

 

Jde o schválený prostředek pro používání ve zdravotnictví, který lze kalibrovat a metrologicky ověřovat. Součástí dodávky tonometru je cestovní pouzdro.

 

Výrobce: OMRON, Japonsko

Balení: 1 kus (tlakoměr Omron s velkým displejem)

 

TLAKOMĚR OMRON M10 IT

TLAKOMĚR OMRON M-10 IT je poslední model z řady výrobků OMRON. Je vybaven USB kabelem pro přenos dat do PC. Tento automatický tlakoměr s velkým a přehledným displejem ukazuje kromě čísel také ikony. Digitální tlakoměr se vyznačuje velkou odolností proti srdečním arytmiím. Součástí dodávky tonometru je praktické pouzdro.

 

Výrobce: OMRON, Japonsko

Balení: 1 kus (tlakoměr OMRON)


Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2023 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.