Zásady měření TK

Tlakoměry OMRON

Tlakoměry CA-MI

Tlakoměry TENSOVAL

Tlakoměry KAWE

Pažní tlakoměry

Zápěstní tlakoměryHlavní partner projektu

Manžety, adaptéry, balonky a příslušenství
k lékařským tlakoměrům

Sháníte náhradní manžetu, balonek (dmuchadlo), síťový napáječ k vašemu starému tonometru, měřiči krevního tlaku? Prohlédněte si, jaké nabízíme příslušenství pro lékařské tlakoměry!

Nabídka manžet, adaptérů, balonků pro tonomentry,
lékařské měřiče krevního tlaku

NAPÁJECÍ ZDROJ OMRON

Napájecí zdroj OMRON, napáječ k digitálním tonometrům zančky OMRON. Zdroj lze zakoupit samostatně jako náhradní díl nebo rozšiřující příslušenství k tlakoměrům značky OMRON.

 

Výrobce: OMRON, Japonsko

Balení: 1 kus (napájecí zdroj)

 

BALÓNEK S VENTILKEM

BALONEK s chromovým ventilkem slouží jako náhradní díl k tlakoměrům hodinkovým, rtuťovým a v poslední době také bezrtuťovým. Balonek slouží k nafukování manžety a následnému odpouštění vzduchu. Rychlost odpouštění vzduchu si reguluje zdravotní sestra pomocí vypouštěcího ventilu. Kompletní výrobek se skládá ze tří kusů: černý gumový balonek, zadní ventilek a chromový výpustní ventil.

 

Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 kus (balonek s ventilkem k lékařskému tlakoměru)

 

BALONEK S AUTOMATICKÝM VYPUŠTĚNÍM

SAMOVYPOUŠTĚCÍ BALÓNEK k tlakoměru slouží jako náhradní díl ke starším typům digitálních tonometrů (typicky jde o ruční digitál, který ještě neměl elektrickou pumpu a manžetu bylo zapotřebí napumpovat pomocí balonku). Vypouštění nafouknuté manžety pak už probíhá automaticky.

 

Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 kus (samovypouštěcí balonek k lékařskému tlakoměru)

 

JEDNOHADIČKOVÁ MANŽETA

JEDNOHADIČKOVÁ MANŽETA se sponou a suchým zipem z pevného nylonové materiálu. Manžetu lze zakoupit samostatně jako náhradní díl k nejrůznějším digitálním tlakoměrům.

 

Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 kus (jednohadičková manžeta pro lékařské tlakoměry)

 

DVOJHADIČKOVÁ MANŽETA

DVOJHADIČKOVÁ MANŽETA k tlakoměru se suchým zipem a sponou vyrobená. Manžetu můžete zakoupit samostatně jako náhradní díl ke rtuťovým a poslední dobou také bezrtuťovým tlakoměrům a tonometrům.

 

Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 kus (dvojhadičková manžeta k tonometru)

 

MANŽETA PRO DĚTI

MANŽETA PRO DĚTI k měřičům krevního tlaku (tonometrům). Manžeta je vyrobená z pevného nylonové materiálu a opatřena SUCHÝM ZIPEM. Manžetu lze koupit samostatně jako rozšiřující příslušenství k digitálním, rtuťovým a hodinkovým tlakoměrům.

 

Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 kus (manžeta pro děti)

 

MANŽETA PRO DOSPĚLÉ XXL

MANŽETA PRO DOSPĚLÉ XXL s velkým objemem paže (extra velká manžeta se suchým zipem a sponou) vyrobená z pevného NYLONOVÉHO MATERIÁLU. Manžetu lze koupit samostatně jako rozšiřující příslušenství k nejrůznějším typům tlakoměrům.

 

Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 kus (manžeta pro dospělé)

 

JEDNOHADIČKOVÁ ZAVINOVACÍ MANŽETA

ZAVINOVACÍ MANŽETA s jednou hadičkou vyrobená z klasického textilního materiálu, který se dobře pere. Jednohadičkové manžety jsou určené k digitálním, eventuelně hodinkovým tlakoměrům nejrůznějších typů a značek.

 

Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 kus (zavinovací manžeta k lékařskému tlakoměru)

 

DVOJHADIČKOVÁ ZAVINOVACÍ MANŽETA

DVOJHADIČKOVÁ ZAVINOVACÍ MANŽETA k tlakoměru je vyrobena z textilního materiálu, který můžeme prát. Zavinovací manžetu se dvěma hadičkami lze zakoupit samostatně jako náhradní díl ke rtuťovým a bezrtuťovým tlakoměrům nejrůznějších značek a typů.

 

Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 kus (dojhadičková zavinovací manžeta pro tonometry)

 

SADA MANŽET OMRON

Sada manžet OMRON je rozšiřující příslušenství k měřičům krevního tlaku značky OMRON. Balení obsahuje dva kusy manžet velikosti: XXL manžeta + dětská manžeta.

 

Výrobce: OMRON, Japonsko

Balení: sada 1 + 1 (sada manžet OMRON pro měřiče tlaku krve)

 

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. opravuje a kalibruje lékařské přístroje, mezi které patří tlakoměry a lékařské teploměry. Do nemocnic, ordinací a sociálních ústavů dodáváme zdravotnický materiál již od roku 1998.


© 1998 - 2023 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.